Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Середа, 24.01.2018
Головна » 2018 » Січень » 1 » Різдвяне послання єпископа Одеського і Балтського Марка.
15:38
Різдвяне послання єпископа Одеського і Балтського Марка.

Дорогі браття і сестри!

Христос Народився!

Славімо Його!

Ось вже понад дві тисячі років людство згадує велику подію Різдва Христового, яка сталася у місті Іудиному у Вифлеємській печері. З якої світло Вифлеємської   звізди просвітило всю вселену. Бог який створив небо, землю, воду, сонце і людину зійшов з великої любові до людей у вигляді немовляти. Прийняв людське тіло, принизившись народитися у бідній печері, де пастухи тримали худобу. Народження Сина Божого не могло відбутися незнанно.

Про народження Месії говорили старозавітні пророки. Не могло і мовчати небо, бо коли Христос з’явився з лона материнського, ангели оспівували на небесах: « Слава Вишніх Богу і на землі мир між людьми благовоління!». Про світло Вифлеємської звізди почули волхви, які поспішили поклонитися Новонародженному младенцю і принести дари. Але поверталися  іншою дорогою щоб цар Ірод не міг знати дійсного місця народження Сина Божого.

Народження Сина Божого символізує народження і воскресіння людської природи, прихід Того хто визволив нас від смертельної рани гріха. З народженням Сина Божого ми завжди очікуємо і віримо, що ми народженні для добрих справ, справ милосердя та співчуття один до одного. Адже у цей нелегкий і випробовувальний час для нашої Батьківщини, ми повинні віддавати свою увагу і милосердя тим хто опинився у вихорі війни. Милосердя тим, хто втратив через війну свою рідну домівку, співчуття тим хто втратив все і навіть життя заради своєї Вітчизни. Але ми віримо в те що з нами Бог.  А якщо Бог  то і перемога добра над злом.

Возлюблені у Христі Ісусі дорогі брати і сестри! Прийміть найщиріші вітання з Різдвом Христовим, Новим 2018 роком та святом Богоявлення Господнього.

Вітаю владу, громадських діячів, творчу інтелігенцію Одеського краю з Різдвом Христовим та Новим Роком. Нехай Господь пошле мудрість усім Вам у цей нелегкий час для нас з вами.

Вітаю увесь трудолюбивий хліборобський край із святом Різдва Христового та новим 2018 роком. Бажаю щоб всі ми мали дуже здоров’я і завжди щедро колосилося у полі і були завжди духмяні короваї на наших з вами столах.

Вітаю всі силові структури та наші збройні сили нашого краю зі святом Різдва Христового та нового 2018 року. Бажаю мужності, одвічної сили заради захисту нашої України.

Благословіння   Народженного Христа нехай почине на всіх Вас!         

Христос Народився!

Славімо Його!

Єпископ Одеський і Балтський Марк.

Різдво Христове

м.Одеса 2017/2018 р.