Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Субота, 17.03.2018
Головна » 2015 » Жовтень » 31 » Протоієрей Володимир Кошарко відбув у четверту ротацію військових священиків.
22:14
Протоієрей Володимир Кошарко відбув у четверту ротацію військових священиків.

 

30 жовтня 2015 року відбулась четверта ротація військових священиків.

Після плідного навчального графіку четверта черга військових священиків УПЦ Київського Патріархату відбула в зону проведення АТО.

Від Одесько-Балтської єпархії у четверту ротацію військових священиків відбув настоятель Свято-Успенського храму с.Болгарка Роздільнянського району Одеської області митрофорний протоієрей Володимир Кошарко.

Всі кроки підготовки відбувались в тісній співпраці з Генеральним Штабом України, Міністерством оборони України, Національною гвардією України та Прикордонною службою України.

Як результат, військові священики розподілені за потребамами військовослужбовців на 4 групи, у відповідності до кількості секторів зони проведення АТО.

Перед відправленням всі військові священики отримали відповідні документи від Синодального Управління військового духовенства та Генштабу для в’їзду в зону проведення бойових дій. Військові командири відповідних частин з ранку 31 жовтня виходитимуть на зв'язок з військовими священиками та погоджуватимуть умови їх прибуття.З благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, кожному військовому священику було закуплено камуфляж, зимовий бушлат, плащ-накидку, берці, шеврони і тактичний ремінь.

Зранку перед відправленням військових священиків Голова Синодального управління військового духовенства митрополит Черкаський і Чигиринський Іоан  та протоієрей Іван Михайлишин відслужили молебень в академічному храмі КПБА Святого апостола і євангелиста Іоана Богослова на закликання Святого Духа.

На пероні столичного центрального залізнодорожного вокзалу священики за традицією заспівали Гімн України.