Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Вівторок, 20.03.2018
Головна » 2016 » Грудень » 8 » Протоієрей Віталій Сеник взяв участь в зустрічі з начальником Управління СБУ.
20:48
Протоієрей Віталій Сеник взяв участь в зустрічі з начальником Управління СБУ.

В Актовій залі санаторію СБУ "Одеса" відбулася зустріч представників релігійних конфесій м.Одеси з начальником Управління СБ України в Одеській області генерал-майором Сергієм Батраковим. 

З благословення єпископа Одеського і Балтського Марка в зустрічі взяли участь старший священик кафедрального собору Різдва Христового м.Одеси, обласний благочинний митрофорний протоієрей Віталій Сеник, настоятель Архангело-Михайлівської парафії м.Одеси ієрей Вячеслав Юрченко та клірик Одеської єпархії диякон Юрій Барган. 

На зустрічі були присутні заступник голови Одеської обласної ради Юрій Димчогло, заступник Одеського міського голови Андрій Котляр, начальник відділу у справах релігій та національностей Управління культури, національностей, релігій та охорони об'єктів культурної спадщини Одеської обласної державної адміністрації Ярослава Різникова, представники різних релігійних конфесій Одеси.

Учасники зустрічі обговорили пошук шляхів до миру і спокою в нашій країні. Всі присутні продемонстрували єдину переконаність в тому, що в багатонаціональному Одеському регіоні мирно співіснують різні релігії. У нашому краї, як і в усієї  Україні, жителі єдині в своєму бажанні жити в мирній, цивілізованій країні з європейським рівнем свобод і демократії.

Представники церков і релігійних організацій підтримали і оголосили спільну резолюцію про пошук взаєморозуміння і прагнення до миру в Україні. У ньому духовенство, зокрема, закликало співвітчизників до примирення шляхом діалогу і взаємопрощення, а всіх віруючих - продовжувати молитися за мир і благополуччя в Україні.