Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Субота, 17.03.2018
Головна » 2016 » Березень » 25 » Протоієрей Василь Вирозуб взяв участь у відкритті виставки.
08:17
Протоієрей Василь Вирозуб взяв участь у відкритті виставки.

В Музеї Західного та Східного мистецтва одеситам представили кращі роботи Міжнародного фотоконкурсу всеукраїнського видання «День».

З благословення єпископа Марка у відкритті виставки взяв участь настоятель Свято-Троїцького храму м.Одеси, міський благочинний митрофорний протоієрей Василь Вирозуб. 

На відкритті виставки також були присутні заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Соломія Бобровська, фотохудожники, журналісти, творча інтелігенція, волонтери, учасники АТО, молодь. 

Традиційна фотовиставка проходить вже 17-й рік: це подія в світі української фотографії, що представляє своєрідний звіт за попередній рік.

Роботи, показані на виставці, передають події і їх деталі, людей і емоції, - то, що було значущим для України протягом всього минулого року.

Цьогорічна виставка – це безперервний перетин поглядів. Погляди відвідувачів перетинатимуться з поглядами військових, що дивляться на них з бліндажів, окопів, з БТРів і танків, з поглядами політиків, з поглядами переселенців і волонтерів, митців, дітей… Ця виставка стала своєрідним полілогом, який відбувається між глядачами, фотографами і героями світлин.

http://reporter.od.ua/den-2015-v-muzee-zapadnogo-i-vostochnogo-iskusstva-otkryilas-fotovyistavka/