Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Вівторок, 23.01.2018
Головна » 2016 » Травень » 28 » Протоієрей Василь Вирозуб благословив випускників Військово-морського ліцею.
08:41
Протоієрей Василь Вирозуб благословив випускників Військово-морського ліцею.

В єдиному в Україні Військово-морському ліцеї, передислокуваному в 2014 році з тимчасово окупованого Севастополя до Одеси, відбулася урочиста церемонія випуску вихованців другого курсу (11 класу). Атестати про повну загальну середню освіту та нагрудні знаки про закінчення ліцею отримали 44 юнаки.

В урочистій церемонії взяв участь духівник ліцею, настоятель Свято-Троїцького храму м.Одеси, міський благочинний митрофорний протоієрей Василь Вирозуб. 

Випускників першого "одеського" набору, їх наставників, викладачів і вихователів, волонтерів, батьків і друзів привітали голова Одеської обласної державної адміністрації Міхеіл Саакашвілі, заступник командувача Військово-Морських Сил Збройних Сил України з бойової підготовки капітан 1 рангу Олексій Неіжпапа, поет, кіносценарист Герой України Іван Драч. 

В ході церемонії відбулося прощання ліцеїстів з бойовим прапором, виконання юнаками вальсу разом з їхніми вчителями.  

Для випускників пролунав останній дзвоник. 

Урочистості завершилися проходженням урочистим маршем і колективним фотографуванням.

Як повідомив начальник Військово-морського ліцею капітан 1 рангу Віктор Шмігановскій, 38 з 44 випускників планують вступати до вищих військових навчальних закладів, і при цьому абсолютно переважна більшість з них - на військово-морський факультет Одеської національної морської академії.

Військово-морський ліцей був відкрито 1 вересня 2009 року у Севастополі. Навчальний процес в ліцеї в місті Одеса після передислокації відновлений 1 вересня 2014 року.