Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Понеділок, 19.03.2018
Головна » 2015 » Травень » 30 » Протоієрей Василь Вирозуб благословив випускників Військово-морського ліцею.
11:46
Протоієрей Василь Вирозуб благословив випускників Військово-морського ліцею.

У Військово-морському ліцеї, передислокованому  у квітні минулого року в Одесу через анексії Російською Федерацією Автономної Республіки Крим та міста Севастополь, відбулася урочиста церемонія випуску ліцеїстів набору 2013 року. 

Атестати про повну середню освіту та нагрудні знаки ліцеїстів отримали 22 випускники. Це вже 5-й випуск за роки існування ліцею. 

З привітанням у зв'язку з успішним закінченням навчання і напутнім словом до ліцеїстів звернувся настоятель Свято-Троїцького храму м.Одеси, духівник Військово-морського ліцею митрофорний протоієрей Василь Вирозуб.

Випускників та весь особовий склад навчального закладу також привітали представники Одеської обласної державної адміністрації, ветеранської громадськості, загальноосвітніх шкіл міста, батьки та друзі.

Перший заступник командувача ВМС ЗС України контр-адмірал Ігор Тимчук вручив віце-головному старшині Івану Овчар за високі показники у навчанні та спорті, а також за бездоганну дисципліну срібну медаль та атестат з відзнакою.

Після врученя атестатів, митрофорний протоієрей Василь Вирозуб окропив святою водою ліцеїстів та їх батьків та ще раз побажав випускникам міцного здравія, мужності та успішного продовження навчання у вищих військових навчальних закладах. 

ДОВІДКА: Військово-морський ліцей було відкрито 1 вересня 2009 року в Севастополі.

Навчальний процес у ліцеї в місті Одеса після передислокації відновлений 1 вересня 2014 року.

Ліцей є навчальним закладом для надання повної середньої освіти учням 10-11 класів з військово-професійною спрямованістю навчання та допрофесійної підготовки. Ліцей створено для забезпечення соціального захисту та надання державної підтримки у вихованні дітей-сиріт, дітей з багатодітних сімей, дітей військовослужбовців - учасників бойових дій та учасників ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, а також формування у молоді високої патріотичної свідомості, національної гідності, любові до військової служби і флотських традицій, свідомого прагнення до оволодіння професією офіцера Військово-Морських Сил Збройних Сил України, готовності до виконання громадянського та конституційного обов'язку.