Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Середа, 24.01.2018
Головна » 2014 » Жовтень » 14 » Протоієрей Василь Вирозуб благословив урочисту церемонію прийняття присяги першокурсників Військово-морського ліцею.
12:04
Протоієрей Василь Вирозуб благословив урочисту церемонію прийняття присяги першокурсників Військово-морського ліцею.

У свято Покрова Пресвятої Богородиці вихованці Військово-морського ліцею м.Одеси принесли клятву ліцеїста. Цього року слова клятви прозвучали біля підніжжя пам'ятника Т.Г. Шевченко в однойменному парку Одеси. Саме в Одесі з цього року належить освоювати ази військово-морської служби всім молодим людям, які вирішили пов'язати своє життя з морем і військовою службою. 

На урочистому заході прийняття клятви були присутні головнокомандувач ВМС ЗС України віце-адмірал Сергій Гайдук, мер Одеси Геннадій Труханов, керівництво ліцею, батьки ліцеїстів та інші почесні гості. 

Церемонія почалася з покладання квітів до підніжжя пам'ятника Т.Г. Шевченко. Промовляючи слова клятви, ліцеїсти поклялися гідно служити Вітчизні та українському народу, берегти і продовжувати традиції старших поколінь захисників морських рубежів України і гордо нести високе звання військово-морського ліцеїста.

З благословення єпископа Одеського і Балтського Марка, настоятель Свято-Троїцького храму м.Одеси митрофорний протоієрей Василь Вирозуб, який є духівником Військово-морського ліцею,благословив урочисту церемонію прийняття присяги, звернувся до першокурсників з напутнім словом та окропив присутніх святою водою.

Після церемонії прийняття присяги відбувся святковий концерт.