Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Субота, 17.03.2018
Головна » 2015 » Травень » 27 » Протоієрей Василь Єдин взяв участь у з’їзді військових священиків.
09:01
Протоієрей Василь Єдин взяв участь у з’їзді військових священиків.

З благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, в актовій залі Київської православної богословської академії пройшов V з’їзд військових священиків Української Православної Церкви Київського Патріархату.

У роботі з'їзду взяли участь: голова Управління духовно-патріотичного виховання у Збройних силах та інших військових формуваннях України митрополит Черкаський і Чигиринський Іоан, заступник голови Управління протоієрей Димитрій Садов'як та 54 військових священника практично з усіх єпархій Київського Патріархату.

З благословення єпископа Одеського і Балтського Марка у з’їзді також взяли участь представник Одеської єпархії зі співпраці з військовими формуваннями та силовими структурами протоієрей Василь Єдин та настоятель Свято-Покровського храму м.Біляївка Одеської області протоієрей Богдан Біда. 

З'їзд військових священиків також відвідали: т.в.о. директора Департаменту соціальної та гуманітарної політики Міністерства оборони України О. М. Щербінін; т.в.о. начальника Головного управління по роботі з особовим складом Збройних сил України капітан 1 рангу А. В. Коренько; заступник командувача Сухопутних військ ЗСУ по роботі з особовим складом, начальник управління полковник О. М.Голоднюк; представники Збройних сил України, Національної гвардії та Державної прикордонної служби.

Під час з’їзду присутні також заслухали звіти служіння військових священиків, обмінялися думками і пропозиціями стосовно подальшого розвитку служінь військових священиків.