Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Субота, 17.03.2018
Головна » 2015 » Вересень » 9 » Протоієрей Сергій Вознесенський відбув у другу ротацію військових священиків.
21:28
Протоієрей Сергій Вознесенський відбув у другу ротацію військових священиків.

Після плідного навчального графіку друга черга військових священиків УПЦ Київського Патріархату відбула в зону проведення АТО.

Від Одесько-Балтської єпархії у другу ротацію військових священиків відбув настоятель Свято-Іліїнської парафії с.Бурдівка Роздільнянського району Одеської області, представник Одеської єпархії з міжконфесійних відносин та зі співпраці з вищими навчальними закладами, член Єпархіальної Ради, кандидат богослів'я митрофорний протоієрей Сергій Вознесенський. 

Всі кроки підготовки відбувались в тісній співпраці з Генеральним Штабом України та Міністерством оборони України. Як результат, військові священики розподілені по потребам військовослужбовців на 4 групи, у відповідності до кількості секторів зони проведення АТО. Кожний священик групи має приписку до військової частини, яка знаходиться у відповідному секторі зони проведення АТО.

З благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України, кожному військовому священику було закуплено камуфляж, берці, шеврони і тактичний ремінь. А також аптечки, які пожертвувала Ганна Майборода від ГО "ВО Патріот".
Перед відправленням всі військові священики отримали відповідні документи від Синодального Управління військового духовенства та Генштабу для в’їзду в зону проведення бойових дій. Військові командири відповідних частин з ранку 05 вересня виходять на зв'язок з військовими священиками та погоджують умови їх прибуття.

Перед відправленням військових священиків Голова Синодального Управління військового духовенства митрополит Черкаський і Чигиринський Іоан  відслужив молебень на закликання Святого Духа, після завершення якого 5 військових священиків склали обітницю тверезості, яка, окрім іншого, є наглядним прикладом для військовослужбовців щодо принциповості відмови від алкогольних напоїв в зоні проведення АТО.

З нами Бог, а тому і перемога!