Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Субота, 17.03.2018
Головна » 2016 » Березень » 5 » Протоієрей Сергій Вознесенський відбув у чергову ротацію військових священиків.
20:50
Протоієрей Сергій Вознесенський відбув у чергову ротацію військових священиків.

Після плідного навчального графіку восьма черга військових священиків УПЦ Київського Патріархату відбула в зону проведення АТО.

Всі кроки підготовки відбувались в тісній співпраці з Генеральним Штабом України, Міністерством оборони України, Національною гвардією України та Прикордонною службою України.

Від Одесько-Балтської єпархії у восьму ротацію військових священиків відбув настоятель Свято-Іліїнської парафії с.Бурдівка Роздільнянського району Одеської області, представник Одеської єпархії з міжконфесійних відносин та зі співпраці з вищими навчальними закладами, член Єпархіальної Ради, кандидат богослів'я митрофорний протоієрей Сергій Вознесенський. 

Протоієрей Сергій вже перебував у зоні проведення антитерористичної операції як капелан підряд у другій, третій та четвертій ротацях військових священиків і зараз пішов на восьму. 

Як результат, військові священики розподілені по потребам військовослужбовців на 3 групи, у відповідності до кількості ОТУ зони проведення АТО.

Перед відправленням всі військові священики отримали відповідні документи від Синодального Управління військового духовенства та Генштабу для в’їзду в зону проведення бойових дій. Військові командири відповідних частин з ранку 5 березня виходитимуть на зв'язок з військовими священиками та погоджують умови їх прибуття. З благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, кожному військовому священику було закуплено камуфляж, зимовий бушлат, берці, шеврони і тактичний ремінь.

Зранку перед відправленням військових священиків у трапезному храмі Іоана Богослова відслужили молебень на закликання Святого Духа із молитвою за Україну. На пероні священики по традиції заспівали Гімн України.