Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

П`ятниця, 23.02.2018
Головна » 2015 » Квітень » 6 » Протоієрей Олександр Філіппов взяв участь у семінарі для працівників церковних прес-служб.
09:39
Протоієрей Олександр Філіппов взяв участь у семінарі для працівників церковних прес-служб.

З благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, відбувся навчальний семінар для працівників церковних прес-служб організований Прес-Центром Київської Патріархії спільно з Громадською організацією "Інтерньюз-Україна".

В роботі семінару також взяв участь керівник прес-служби Одесько-Балтської єпархії, настоятель Свято-Покровського храму м.Одеси протоієрей Олександр Філіппов. 

Семінар відбувся на базі "Інтерньюзу" у Києві. З учасниками працювали провідні тренери у сфері медіа в Україні, які розказали про основи роботи прес-служб, про роботу з медіа. Учасники семінару мали змогу відвідати редакції провідних телеканалів, газет та радіо та зрозуміти принцип їхньої роботи.

30 священнослужителів з майже усіх єпархій України які займають посади прес-секретарів та працівників прес-служб єпархій, Синодальних управлінь Української Православної Церкви Київського Патріархату вчилися як ефективно працювати з медіа.

Міжнародна громадська організація "Інтерньюз-Україна" є однією з найбільших громадських організацій України. Протягом своєї 17-річної історії роботи в сфері медіа, вона незмінно демонструвала лідерство й інноваційний підхід в реалізації проектів, спрямованих на підтримку вільних, незалежних та успішних медіа в Україні.