Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Вівторок, 23.01.2018
Головна » 2015 » Липень » 31 » Протоієрей Олександр Філіппов взяв участь у міжконфесійному Круглому столі.
10:17
Протоієрей Олександр Філіппов взяв участь у міжконфесійному Круглому столі.

З благословення єпископа Одеського і Балтського Марка, настоятель Свято-Покровського храму м.Одеси протоієрей Олександр Філіппов взяв участь у міжконфесійному круглому столі на тему: "Проблеми релігійної свободи в Одеському регіоні", який відбувся в Одеському кризивому медіа центрі.

В роботі круглого столу також взяли участь директор РІСУ (релігійно-інформаційна служба України, м.Львів) Тарас Антошевський, експерт Одеської обласної державної адміністрації Ярослава Резнікова, директор "Карітас Одеса УГКЦ" священик Василь Колодчин, начальник штабу Міжконфесійного батальйону Військових капеланів Валерій Колодчин, представник вірменської діаспори в Одесі Давид Давтян, а також представники різних протестанських конфесій Одеси.  

"Я хотів би поговорити про чистоту місіонерського поля, в тому числі і в АТО. Я служу капеланом вже 15 років і починав з хоспісу. Зараз у АТО розвелося дуже багато "капеланів" і вони представляються від різних конфесій. Так от, давайте будемо вимагати від людей, які їздять в АТО і займаються там душами солдатів і мирних жителів - представлятися, з якої вони громади та конфесії. Це проблема. Якщо організація міжконфесійна, то потрібно все таки вказувати, хто в неї входить" - підкреслив у своєму виступі протоієрей Олександр Філіппов.