Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Субота, 24.03.2018
Головна » 2015 » Серпень » 29 » Протоієрей Олександр Філіппов освятив пам'ятник полковнику Борису Кифоренко.
23:55
Протоієрей Олександр Філіппов освятив пам'ятник полковнику Борису Кифоренко.

У річницю загибелі  командира 121-ої окремої Гвардійської Фокшано-Мукденської орденів Олександра Невського та Червоної зірки бригади зв'язку гвардії полковника Бориса Борисовича Кифоренка, військовий капелан, настоятель Свято-Покровського храму м.Одеси протоієрей Олександр Філіппов на території постійної діслокації бригади  освятив пам'ятний хрест на честь загиблого героя та відправив заупокійну літію. 

Поранений водій, старший солдат Павло Шапошников, пізніше розповідав як підповз до тяжко пораненого командира бригади  і хвилин 15 з ним розмовляв, поки не під'їхало БМП на якому були хлопці в блакитних беретах з шевронами російської армії, приналежність до якої вони й не приховували. Шапошникова забрали в полон, а коли вели, за спиною звучали постріли, це  добивали поранених українських військових. Разом з ним загинули інші військовослужбовці бригади, згоріли живцем гвардії старший солдат Солодовник і гвардії молодший сержант Юрковець.

Освячення відбулося при загальній пристуності бригади та під виконання реквієму  "Пливе кача".  

Віддати шану загиблому комбригу, з протоієреєм Олександром Філіпповим прибули члени парафіяльної ради Свято-Покровського храму м.Одеси волонтери Олександр Колот та Олена Горбунова. 

Особливу подяку за сприяння у встановленні пам'ятника та організацію церемонії  було висловлено заступнику командира 121-ої окремої Гвардійської Фокшано-Мукденської орденів Олександра Невського та Червоної зірки бригади зв'язку гвардії підполковнику Павлу Вікторовичу Хмарському.