Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Понеділок, 22.01.2018
Головна » 2016 » Липень » 21 » Протоієрей Олександр Філіппов благословив присягу морських пехотинців.
07:44
Протоієрей Олександр Філіппов благословив присягу морських пехотинців.

В 198-му Навчальному центрі Військово-Морських Сил Збройних Сил України, що в Миколаєві, відбувся ритуал приведення курсантів до військової присяги на вірність українському народу. 

Новобранці перед цим пройшли курс загальновійськової підготовки, в ході якої отримали теоритичні знання і практичні навички. 

На запрошення командування навчального центру, настоятель Свято-Покровського храму м.Одеси, військовий капелан протоієрей Олександр Філіппов благословив присягу морських пехотинців та звернувся до присутніх з вітальним словом, у якому наголосив на важливості обов'язку військових, що стоять на сторожі незалежності України.

Серед новобранців був і син протоієрея Олександра Філіппова Саша Філліпов. 

Привітати військослужбовців з визначною подією в їхньому житті прибули командири військових частин Миколаївського гарнізону, представники ветеранських та волонтерських організацій, батькі, рідні та друзі із рідних областей України. 

Після складання присяги контрактники будуть направлені до кораблів та берегових частин українського флоту.

Цей навчальний заклад став спадкоємцем традицій 191 навчального центру Військово-Морських Сил ЗС України, розташованого в Севастополі. Після окупації Криму викладацький склад центру було виведено до Миколаєва. Тут на базі військово-морського ліцею (5-те військове містечко) і було створено новий навчальний заклад - 198 Навчальний центр ВМС ЗС України.