Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Вівторок, 23.01.2018
Головна » 2015 » Жовтень » 10 » Протоієрей Олег Свиридюк нагороджений нагрудним знаком.
07:48
Протоієрей Олег Свиридюк нагороджений нагрудним знаком.

У Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка начальник Генерального штабу — Головнокомандувач Збройних Сил України генерал-полковник Віктор Муженко, нагородив нагрудними знаками «За заслуги перед Збройними Силами України» священиків УПЦ Київського Патріархату, яки брали участь в першій ротації та здійснювали душпастирську опіку в зоні антитерористичній операції на сході країни як військові священики. 

Нагрудним знаком «За заслуги перед Збройними Силами України» також був нагороджений настоятель храму Різдва Пресвятої Богородиці с.Новоукраїнка Роздільнянського району Одеської єпархії протоієрей Олег Свиридюк.

Після врученні нагород генерал-полковник зазначив: «Напередодні двох великих свят — Покрови Пресвятої Богородиці та Дня захисника України я вважаю своїм обов’язком подякувати кожному військовому капелану за жертовність, розуміння проблем і достойне виконання своїх обов’язків у зоні проведення антитерористичної операції у складі бойових підрозділів, а також тим хто продовжує й надалі виконувати цей обов’язок під час перемир’я. Тож велика вам шана та велика подяка від керівництва Збройних Сил України та усього особового складу. Ми впевнені у тому, що з вашою підтримкою перемога буде за нами».