Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Понеділок, 22.01.2018
Головна » 2014 » Листопад » 14 » Протоієрей Михайло Щерба взяв участь в форумі керівників єпархіальних відділів у справах молоді.
17:12
Протоієрей Михайло Щерба взяв участь в форумі керівників єпархіальних відділів у справах молоді.

З благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, у Київській Православній Богословській Академії відбувся форум керівників єпархіальних відділів у справах молоді УПЦ Київського Патріархату. 

Очолив форум Голова Синодального Управління у справах молоді архімандрит Макарій (Папіш).

З благословення єпископа Одеського і Балтського Марка, в форумі взяв участь настоятель парафії святителя Миколая Чудотворця м.Іллічівська Одеської області, представник Одеської єпархії з духовно-патріотичного виховання молоді протоієрей Михайло Щерба.

Під час засідання форуму були підведені  підсумки роботи Синодального Управління у справах молоді за 2014 рік.

Учасники форуму  також проаналізували ситуацію, яка склалася в Україні та обговорили необхідність створення духовно - патріотичних молодіжних осередків на парафіях, поділилися враженнями щодо роботи з молоддю та дітьми, яка проводиться на теренах нашої Церкви, а також обговорили планування молодіжних та дитячих заходів на 2015 рік.

Проводячи підсумки важливої зустрічі необхідно зауважити на чіткій християнсько - патріотичній позиції сьгоднішньої молоді, яка відчуває потребу в духовному окормленні та зростає з вірою у Бога з надією в світле майбутнє і перемогу та любовю до своєї Батьківщини.