Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Середа, 24.01.2018
Головна » 2017 » Лютий » 12 » Протоієрей Михайло Щерба взяв участь у з’їзді православної молоді.
13:41
Протоієрей Михайло Щерба взяв участь у з’їзді православної молоді.

11-12 лютого 2017 року, з благословення Святійшого Патріарха Філарета, в актовій залі Київської Православної Богословської Академії відбувся Всеукраїнський з’їзд православної молоді.

Цьогорічний з’їзд молоді присвячений темі сім’ї та має назву: «Християнське подружжя: пережиток минулого, традиція чи надія на спасіння».

У заході взяв участь Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет, намісник Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря архієпископ Вишгородський Агапіт, архієпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій, архієпископ Тернопільський, Кременецький і Бучацький Нестор, голова Синодального управління у справах молоді архімандрит Макарій (Папіш), священнослужителі, керівники єпархіальних молодіжних відділів.

Серед почесних гостей пленарне засідання відвідали Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов, заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань культури і духовності народний депутат України Віктор Єленський, народний депутат України Павло Унгурян, заступник голови Громадської ради з питань співпраці з Церквами та релігійними організаціями при Міністерстві освіти та науки України Юрій Решетніков.

З благословення єпископа Марка у з’їзді взяв участь настоятель парафії святителя Миколая Чудотворця м.Чорноморську Одеської області, представник Одесько-Балтської єпархії з духовно-патріотичного виховання молоді протоієрей Михайло Щерба. 

З архіпастирським словом до всіх присутніх звернувся Святійший Патріарх Філарет і благословив відкриття з’їзду. У своєму слові Його Святість зазначив важливість теми цьогорічного з’їзду, адже християнська сім’я є основою у становленні церкви та держави.

На з’їзді також були присутні воїни АТО – Андрій та Дмитро, які оберігають нашу державу, дарують спокій в оселях українців. Вони, від імені всіх захисників, розповіли про Божу опіку та допомогу в часи небезпек. Також перед присутніми виступили мама загиблого воїна Дениса Хомчука, який віддав своє життя за мир і спокій у нашій країні, пані Людмила Хомчук та пані Лариса Решетняк, що втратила свого чоловіка на сході України.  

З’їзд зібрав понад 200 представників православних молодіжних організацій, духовно-просвітницьких центрів, молодіжних братств Української Православної Церкви Київського Патріархату.