Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Середа, 21.03.2018
Головна » 2015 » Лютий » 9 » Протоієрей Михайло Щерба взяв участь у з’їзді православної молоді.
03:58
Протоієрей Михайло Щерба взяв участь у з’їзді православної молоді.

7 – 8 лютого 2015 р., з благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, у стінах Київської Православної Богословської Академії відбувся XІIІ-й всеукраїнський з’їзд православної молоді.

У заході взяв участь архієпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій; керуючий справами Київської Патріархії єпископ Вишгородський Агапіт; голова Синодального управління у справах молоді архімандрит Макарій (Папіш), перший проректор Київської Православної Богословської Академії протоієрей Олександр Трофимлюк та запрошене духовенство.

З благословення єпископа Одеського і Балтського Марка у роботі з’їзду взяв участь настоятель парафії святителя Миколая Чудотворця м.Іллічівська Одеської області, представник Одеської єпархії з духовно-патріотичного виховання молоді протоієрей Михайло Щерба.

З’їзд зібрав понад двісті представників православних молодіжних організацій, духовно-просвітницьких центрів, молодіжних братств УПЦ Київського Патріархату.
   До делегатів  звернулися секретар Священного Синоду архієпископ  Євстратій, намісник Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря м.Києва єпископ Агапіт, екс-міністр культури України Євген Нищук, Начальник штабу МО "Козацтво України" генерал-полковник УК Петро Чорновіл. Архієпископ  Тернопольський, Кременецький і Бучацький Нестор представив присутнім проект концепції роботи з молоддю.

Після виступів хор КПБА виконав реквієм "Пливе кача".

Роботу з`їзду відкрив голова Управління у справах молоді архімандрит Макарій. У своїй доповіді він поділився здобутками та проблемами молодіжної роботи в Українській Православній Церкві Київського Патріархату. Зокрема, відзначив, що молодіжний рух в нашій Церкві постійно оновлюється, є стабільним і динамічним.

В Українській Православній Церкві Київського Патріархату щороку відбувається ціла низка заходів, в яких православна молодь духовно зростає, гуртується, займає активну позицію в житті Церкви та українського суспільства.