Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Четвер, 22.02.2018
Головна » 2015 » Грудень » 12 » Протоієрей Михайло Щерба взяв участь у форумі представників єпархіальних відділів.
03:22
Протоієрей Михайло Щерба взяв участь у форумі представників єпархіальних відділів.

З благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, Синодальним Управлінням у справах молоді було проведено форум керівників єпархіальних відділів у справах молоді УПЦ Київського Патріархату, який проходив у стінах Київської Православної Богословської Академії.

Форум відбувся під керівництвом архімандрита Макарія (Папіша) голови Синодального Управління у справах молоді УПЦ КП.

З благословення єпископа Марка у форумі взяв участь представник Одеської  єпархії з духовно-патріотичного виховання молоді, настоятель парафії святителя Миколая Чудотворця м.Іллічівська Одеської області протоієрей Михайло Щерба. 

Метою проведення форуму було підведення підсумків діяльності Синодального Управління у справах молоді за 2015 рік, планування роботи на наступний 2016 рік та обговорення актуальних питань, які виникають під час роботи з молоддю в єпархіях нашої Церкви.

Учасники форуму торкнулися нагальних проблем, які несуть шкідливий вплив на сучасну молодь. Серед них проблеми, які виникають у світі нових технологій, комп’ютеризації, інтернету, віртуального світу, що негативно відбивається на духовному житті молоді. Крім того, не оминули питання іновірувань, сект, та інших культів та нетрадиційних релігійних практик, які на фоні катехітизаторської та місіонерської байдужості викрадають молодь із православ’я.

Плодом даного форуму став попередній план заходів на наступний рік. 

Завершилась зустріч спільною молитвою.