Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Субота, 17.03.2018
Головна » 2016 » Грудень » 5 » Протоієрей Михайло Демида взяв участь в урочистому заході.
19:35
Протоієрей Михайло Демида взяв участь в урочистому заході.

В Одеському академічному театрі музичної комедії імені М.Водяного відбулися урочисті заходи та вручення державних нагород з нагоди Дня місцевого самоврядування. Нагороди вручала тимчасово виконуючий обов'язки голови Одеської обласної державної адміністрації Соломія Бобровська.

На запрошення голови Одеської обласної ради Анатолія Урбанського, з благословення єпископа Марка в урочистому заході взяв участь настоятель храму святого великомученика Георгія Побідоносця м.Одеси митрофорний протоієрей Михайло Демида. 

За заслуги у розбудові місцевого самоврядування, вагомий особистий внесок у забезпечення соціально-економічного і культурного розвитку області, активну громадську діяльність почесними грамотами Одеської обласної державної адміністрації було нагороджено 13 представників місцевого самоврядування області.

У той же день, на запрошення голови Одеської обласної ради Анатолія Ігоровича Урбанського, секретар Одесько-Балтського єпархіального управління архімандрит Микита (Сировегін) з благословення єпископа Марка був присутній на урочистому прийомі з нагоди 16-ї річниці Дня місцевого самоврядування, який відбувся у будинку представництв обласної ради.

На урочистому заході були присутні  керівники дипломатичних місій акредитованих в Одесі, органів міцевого самоврядування, депутатських фракцій депутатського корпусу Одеської обласної ради.