Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Вівторок, 20.03.2018
Головна » 2016 » Вересень » 11 » Протоієрей Михайло Базилько освятив хрест та місце під будівництво каплиці.
13:50
Протоієрей Михайло Базилько освятив хрест та місце під будівництво каплиці.

У неділю, 11 вересня 2016 року, з благословення єпископа Марка, настоятель парафії святителя Миколая Чудотворця с.Мардарівка Подільського району Одеської області, благочинний Подільського району Одеської єпархії протоієрей Михайло Базилько в Подільській міській лікарні звершив освячення хреста та чин на заснування каплиці на честь Всіх святих землі Української.  

На освяченні були присутні представники Подільської міської організації ВО "Батьківщина", отамани місцевих козацьких формувань, медичний персонал Подільської міської лікарні, керівники патріотичних громадських організацій м.Подільську.

По закінченні освячення, протоієрей Михайло Базилько звернувся до присутніх з пастирським словом та привітав всіх присутніх із знаменною подією. 

Протоієрей Михайло також призвав усіх небайдужих взяти діяльну  участь у будівництві каплиці  і побажав, щоб вона стала місцем духовного життя людей, щоб через неї знайшли мир душевний, спокій і радість, допомогу в подоланні своїх труднощів і проблем всі ті, хто будуть приходити в неї і з вірою молитися.