Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Четвер, 22.02.2018
Головна » 2017 » Серпень » 29 » Протоієрей Іоан Гуменюк освятив Бойовий Прапор.
19:40
Протоієрей Іоан Гуменюк освятив Бойовий Прапор.

Бойовий Прапор військової частини є почесним знаком, що визначає особливості її бойового призначення, історії та заслуг і свідчить про належність військової частини до Збройних Сил України.

Згідно Указу Президента України, з нагоди 26-ї річниці Незалежності України, Бойовий Прапор полку з рук начальника Генерального штабу Збройних Сил України генерала армії Віктора Муженко в Києві отримав командир Білгород-Дністровського гарнізону полковник Сергій Глущенко.

29 серпня полковник С. Глущенко представив Бойовий Прапор особовому складу військової частини А3955.  З цього приводу в частині відбувся мітинг.

Військовослужбовців привітали гості заходу: начальник управління цивільного захисту, оборонної, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Білгород-Дністровської міської ради Юрій Майзліс, та ветеран полку, полковник Сергій Козловський, який очолював частину впродовж багатьох років. 

Воїнам, які відзначились під час виконання завдань АТО на сході країни, вручено нагороди за звитягу і мужність.

Настоятель парафії Покрови Пресвятої Богородиці м.Білгород-Дністровську Одеської області військовий капелан протоієрей Іоан Гуменюк відправив молебень з молитвою за Україну  та  освятив Бойовий Прапор. 

Протоієрей Іоан Гуменюк також молитовно вшанував пам’ять загиблих під Іловайськом.