Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Середа, 21.03.2018
Головна » 2016 » Жовтень » 4 » Протоієрей Ігор Бондаренко зустрів майбутніх офіцерів ВМС України.
10:25
Протоієрей Ігор Бондаренко зустрів майбутніх офіцерів ВМС України.

На запрошення командування Військово-морскими силами України, з благословення єпископа Марка, клірик Свято-Троїцького храму м.Одеси протоієрей Ігор Бондаренко взяв участь в церемонії зустрічі курсантів факультету Військово-Морських сил Одеської морської академії, які повернулися з катерного походу в Румунію і Болгарію. 

Практика катерних походів майбутніх офіцерів в закордонні порти відновлена ​​після 7-річної перерви.

З 24 вересня по 4 жовтня близько 40 курсантів здійснили похід на катерах "Смiла" і "Сокаль". Основною метою даного заходу було набуття досвіду під час морської практики і демонстрація військово-морського прапора України в іноземних портах. Під час походу катери відвідали порти Варна (Болгарія) і Констанца (Румунія).

"Похід, який успішно завершений, є реальним підтвердженням належного ставлення на флоті до питання підготовки майбутніх офіцерів, - заявив командувач ВМС ЗС України віце-адмірал Ігор Воронченко під час церемонії зустрічі катерів. - У нас ще за часів базування ВМС в Криму були певні труднощі по організації та проведенню подібної морської практики курсантів, і ось, нарешті, похід із заходом в порти іноземних держав відбувся вперше за останні сім років і вперше з моменту виходу національних ВМС з території тимчасово окупованих АРК і міста Севастополя ".