Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Понеділок, 19.03.2018
Головна » 2016 » Липень » 25 » Протоієрей Ігор Бондаренко взяв участь у навчаннях "Сі Бриз - 2016".
09:32
Протоієрей Ігор Бондаренко взяв участь у навчаннях "Сі Бриз - 2016".

На запрошення Командування Військово-морських сил Збройних сил України, з благословення єпископа Марка, клірик Свято-Троїцького храму м.Одеси протоієрей Ігор Бондаренко взяв участь у Українсько-американських навчаннях "Сі Бриз - 2016". 

Під час проведення навчань, протоієрей Ігор Бондаренко духовно опікував українських військових та проводив духовно-консультативні бесіди.  

У морському компоненті  навчань задіяно понад 25 кораблів, катерів і суден забезпечення України, США, Туреччини та Румунії. За планом навчань, більш масштабної, ніж в попередні роки, буде берегова компонента, в рамках якої буде відпрацьовано взаємодію багатонаціональної тактичної групи, яка проведе операцію «в кризовому регіоні» за стандартами НАТО за участю морських піхотинців і спеціальних підрозділів України, США, Молдови та Грузії.

Всього в навчаннях візьмуть участь до 4 тис. Чоловік з 16 країн світу: України, США, Болгарії, Великобританії, Греції, Грузії, Італії, Іспанії, Литви, Молдови, Норвегії, Польщі, Румунії, Туреччини, Швеції і Фінляндії. Планується також задіяти 20 літаків і вертольотів, понад 140 одиниць автомобільної та бронетехніки.

Від України, крім ВМС та Держприкордонслужби, в маневрах візьмуть участь особовий склад і техніку Сухопутних військ та Повітряних сил ЗСУ, Національної гвардії України.

Українсько-американські навчання серії "Сі Бриз" проводяться з 1997 року щорічно відповідно до "Меморандуму про порозуміння та співробітництво з питань оборони та військових відносин між Міністерством оборони США та Міністерством оборони України" від 1993 року. Вони проводяться з метою підготовки та нарощення бойової готовності Військово-морських сил Збройних сил України на двосторонній основі, але є відкритими для інших країн.

$IMAGE8$