Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Четвер, 22.02.2018
Головна » 2016 » Квітень » 1 » Протоієрей Андрій Ляшик відбув у дев’яту ротацію військових священиків.
09:59
Протоієрей Андрій Ляшик відбув у дев’яту ротацію військових священиків.

Після плідного навчального графіку дев’ята черга військових священиків УПЦ Київського Патріархату відбула в зону проведення АТО.

Від Одесько-Балтської єпархії у дев’яту ротацію військових священиків відбув  настоятель парафії Касперовської ікони Божої Матері м.Одеси протоієрей Андрій Ляшик.

Всі кроки підготовки відбувались в тісній співпраці з Генеральним Штабом України, Міністерством оборони України, Національною гвардією України та Прикордонною службою України. Як результат, військові священики розподілені по потребам військовослужбовців на 3 групи, у відповідності до кількості ОТУ зони проведення АТО.

Перед відправленням всі військові священики отримали відповідні документи від Синодального Управління військового духовенства та Генштабу, НГУ і ДПСУ для в’їзду в зону проведення бойових дій. Військові командири відповідних частин з ранку 2 квітня виходитимуть на зв'язок з військовими священиками та погоджують умови їх прибуття. 

З благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, кожному військовому священику було закуплено камуфляж, куртку, берці, плащ-накидку, шеврони і тактичний ремінь.

Зранку перед відправленням військових священиків у трапезному храмі Іоана Богослова відслужили молебень на закликання Святого Духа із молитвою за Україну. 

На пероні священики по традиції заспівали Гімн України.