Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Субота, 17.03.2018
Головна » 2016 » Квітень » 23 » Протоієрей Андрій Ляшик очолив хресний хід в зоні АТО.
07:52
Протоієрей Андрій Ляшик очолив хресний хід в зоні АТО.

Відчуваючи відповідальність перед Богом і людьми, задля побудови демократичної Української Держави та громадянського суспільства на засадах християнської моралі, Синодальне Управління військового духовенства спільно з активістами благодійного фонду "Майбутнє Нащадків" започаткували програму «Духовне єднання Сходу і Заходу» для духовно-­патріотичного відродження України. 

В рамках даної програми відбудеться хід чудотворних ікон з мощами Св. Миколая Чудотворця, Св. Рівноапостольного Володимира Великого, Св. Георгія (Юрія) Переможця, Св. Великомучениці Варвари, Св. Великомученика і Цілителя Пантелеймона по Україні та за кордон.

Хід чудотворних ікон розпочався із зони проведення АТО. В період Вербної Неділі та Страсного тижня, заплановано візит до військових частин ОТУ "Донецьк" і ОТУ "Маріуполь". У головні дні Великого посту, за підтримки Міністерства Оборони України, Генерального штабу Збройних Сил України та Головного управління морально­-психологічного забезпечення ЗСУ буде проведено ряд заходів спрямованих на духовне і патріотичне зміцнення, підтримку бойового духу військовослужбовців.

У перший день хресна хода відбулася у м. Краматорську.

Напередодні свята Входу Господнього у Єрусалим настоятель парафії Касперовської ікони Божої Матері м.Одеси військовий капелан протоієрей Андрій Ляшик хресною ходою з чудотворними іконами відвідав бойові блокпости у Авдіївці та Пісках, де звершив молебні для військослужбовців.