Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Вівторок, 23.01.2018
Головна » 2013 » Травень » 17 » Призначено благочинного міста Одеси.
02:06
Призначено благочинного міста Одеси.
В резиденції правлячого архієрея Одеської єпархії  єпископ Марк вручив настоятелю храму святителя Миколая Чудотворця м.Одеси митрофорному протоієрею Михайлу Кушніру Указ на призначення благочинним міста Одеси.

Єпископ Марк та присутні співробітники єпархіального управління привітали протоієрея Михайла Кушніра з призначенням та побажали йому  Божої допомоги у праці на благо Одеської єпархії.

Митрофорний протоієрей  Михайло Кушнір народився на Львівщині. У 1994 році закінчив Одеську духовну семінарію, в тому ж році був рукоположений у сан диякона та пресвітера. Пастирське служіння звершував в Одесько- Ізмаїльської єпархії УПЦ МП на Свято-Успенській парафії с.Мирне Біляївського району Одеської області. У 2002 році протоієрей Михайло Кушнір з парафією перейшов в Одесько-Балтську єпархію УПЦ Київського Патріархату.

На теперішній час митрофорний протоієрей Михайло Кушнір є настоятелем храму святителя Миколая Чудотворця м.Одеси, духовно опікує козацькі формування та приймає найактивнішу участь у церковному житті Одеської єпархії.