Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

П`ятниця, 23.02.2018
Головна » 2013 » Вересень » 17 » Призначено секретаря Одесько-Балтського єпархіального управління.
21:57
Призначено секретаря Одесько-Балтського єпархіального управління.

 

Єпископ Одеський і Балтський Марк своїм Указом призначив клірика м.Одеси, члена Єпархіальної Ради, представника єпархії з участі у загальноміських та офіційних заходах та зі співпраці з органами місцевого самоврядування архімандрита Микиту (Сировегіна) - секретарем Одесько-Балтського єпархіального управління.

Архімандрит Микита (Сировегін) народився у 1976 році в м.Одесі. Заочно закінчив Рівненську духовну семінарію та магістратуру Київської Православної Богословської Академії. В 1996 році пострижений у ченці. В 1997 році рукоположений у сан ієродиякона та ієромонаха. Пастирське служіння проходив в храмах м.Одеси. До призначення секретарем єпархії займав посади референта єпархіального управління та завідуючого архієрейським протоколом. 

За плідну церковну та громадську діяльність нагороджений Святійшим Патріархом Філаретом орденом Святого Рівноапостольного князя Володимира Великого 3 ступеня, Почесними відзнаками Одеського міського голови "Подяка" та "Знак Пошани", Почесною грамотою голови Одеської обласної державної адміністрації, Почесною грамотою виконавчого комітету Одеської міської ради, а також багатьма іншими почесними відзнаками та грамотами громадських та благодійних організацій,національних спілок, міжнародних асоціацій, вищих навчальних закладів та Українського козацтва.