Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Середа, 24.01.2018
Головна » 2014 » Березень » 8 » Привітання єпископу Марку з нагоди першої річниці на Одеській кафедрі.
09:40
Привітання єпископу Марку з нагоди першої річниці на Одеській кафедрі.
У суботу першої седмиці Великого посту, єпископ Одеський і Балтський Марк звершив Божественну літургію святителя Іоана Золотоустого в кафедральному соборі Різдва Христового м.Одеси.

Після літургії обласний благочинний протоієрей Віталій Сеник від духовенства єпархії звернувся до архіпастиря із словами привітання з нагоди першої річниці служіння єпископа Марка на Одеській кафедрі: "Ваше Преосвященство! Вже рік  милістю Божою  Ви плідно продовжуєте свій архієрейський послух на Одеській землі, освяченій подвигами багатьох подвижників благочестя . 

Під Вашим мудрим керівництвом дуже активно розвивається єпархіальне життя. Ви часто перебуваєте з архіпастирськими візитами на парафіях єпархії  і ми бачимо як приймають Вас прості люди, як дякують Вам за звершені богослужіння і за чудові слова проповідей.

За цей рік керівники різних християнських конфесій Одеси, представники багатьох громадьських та ветеранських організацій, а також не мало відомих одеситів відвідали наше єпархіальне управління і кафедральний собор.
 
Вже через півроку  після призначення Вас на Одеську кафедру, за Вашу активну участь у житті міста, мер Одеси вшанував Вас почесною відзнакою Одеського міського голови "Подяка".

Ви плідно працюєте над збереженням в міжконфесійного миру, що особливо важливо для такого багатонаціонального регіону як Одещина.

У цей пам’ятний день, дозвольте мені, дорогий владико, від усього кліру Одесько-Балтської єпархії  побажати  Вам всесильної  Божої допомоги у Вашому архіпастирському служінні на благо Церкви Христової. Нехай Всещедрий Господь завжди щедро наділяє Вас Своїми милостями і щедротами!
   
Нехай з Вами також завжди перебуває мудрість і сила слова Вашого небесного патрона святого апостола і євангеліста Марка!"

Нагадаємо, що Рішенням Священного Синоду УПЦ Київського Патріархату від 08 березня 2013 року (журнал № 17) єпископ Чернівецький і Кіцманський Марк призначений єпископом Одеським і Балтським.