Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Вівторок, 23.01.2018
Головна » 2014 » Жовтень » 23 » Президент презентував в Одесі «Стратегію-2020».
11:04
Президент презентував в Одесі «Стратегію-2020».

Президент України Петро Порошенко презентував в Одесі стратегічний план розвитку України «Стратегію-2020».

Презентація стратегії відбулася в Одеському національному академічному  театрі  опери та балету в рамках робочого візиту Президента до Одеси. 

На презентації були присутні секретар Одесько-Балтського єпархіального управління архімандрит Микита (Сировегін) та старший священик кафедрального собору Різдва Христового м.Одеси - обласний благочинний митрофорний протоієрей Віталій Сеник.

«Останній раз я був в Одесі на День Незалежності і тоді також був дощ. Дощ - це до грошей. Я дякую Одесу за те, що вона організувала такий привітний прийом. Мені дуже приємно. Я думаю, за час нашої зустрічі ми зможемо представити вам, яким ми бачимо майбутнє нашого міста Одеса - я маю право говорити нашого міста? Яким ми бачимо майбутнє нашої країни і що ми разом повинні зробити, щоб відвести загрозу і побудувати ту країну, яку ми всі вважаємо єдиною», - сказав Петро  Порошенко. 

Про саму «Стратегії-2020» розповіли супроводжуючі  Президента під час візиту віце-прем'єр-міністр - міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Володимир Гройсман, перший заступник глави Адміністрації Президента Геннадій Зубко, заступник глави Адміністрації Президента Дмитро Шимків. 

Після  презентації Стратегії Президент України вручив 11 сертифікатів (документів) на житло вдовам загиблих військових, також сертифікати на житло отримали учасники АТО.