Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Середа, 21.03.2018
Головна » 2015 » Жовтень » 14 » Престольне свято Свято-Покровського храму м.Одеси.
09:00
Престольне свято Свято-Покровського храму м.Одеси.

У день свята Покрова Пресвятої Богородиці, Свято-Покровський храм по вул.Курська,67 (Суворовський район)  м.Одеси відзначає  престольне свято.

У цей святковий день Божественну літургію очолив настоятель храму протоієрей Олександр Філіппов. 

Під час богослужіння в храмі молилися одеські волонтери, військові, які перебувают у зоні проведення антитерористичної операції, відомі громадські діячи та парафіяни храму які приїхали з різних кінців міста розділити з о.настоятелем радість храмового дня. 

Наприкінці літургії, з благословення єпископа Марка протоієрей Олександр вручив волонтерам та військовим медалі "За жертовність і любов до України" та Почесні відзнаки Одесько-Балтської єпархії "Волонтерський хрест". Серед нагороджених були заступник командира 121-ої окремої Гвардійської Фокшано-Мукденської орденів Олександра Невського та Червоної зірки бригади зв'язку гвардії підполковник Павло Вікторович Хмарський та фронтмен одеської групи "Друже Музико" Максим Трубников.

Після літургії, на прохання родичів та близьких загиблих, протоієрей Олександр Філіппов відправив панахиду за всіма загинувшими у зоні проведення антитерористичної операції.