Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Середа, 24.01.2018
Головна » 2014 » Липень » 24 » Престольне свято храму святої княгині Ольги с.Червоноармійське Березівського району.
00:06
Престольне свято храму святої княгині Ольги с.Червоноармійське Березівського району.

На запрошення настоятеля ієрея Любомира Шинкаря, єпископ Одеський і Балтський Марк звершив Божественну літургію в храмі святої рівноапостольної княгині Ольги с.Червоноармійське Березівського району Одеської області з нагоди престольного свята.

Біля входу в храм єпископа Марка зустріли члени парафіяльної ради храму та учні місцевої школи які преподнесли архіпастирю традиційний хліб-сіль.

Його Преосвященству співслужили секретар Одесько-Балтського єпархіального управління архімандрит Микита (Сировегін) та настоятель храму ієрей Любомир Шинкар. На святковій літургій була присутня сільський голова Валентина Федірівна Тимчук.

Після євангельського читання єпископ Марк виголосив проповідь та розповів про святе життя святої рівноапостольної княгині Ольги, пам'ять якої Церква вшановує в цей день.

Після закінчення літургії настоятель ієрей Любомир Шинкар звернувся до керуючого єпархією зі словами подяки за візит  та проголосив уставні многоліття.

Після вітальних слів на церковному подвір'ї був звершений молебень з водосвяттям та прочитана молитва до Христа Спасителя за мир в Україні.