Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Середа, 21.03.2018
Головна » 2015 » Серпень » 13 » Представники релігійних конфесій виступили проти проведення гей-параду в Одесі.
08:18
Представники релігійних конфесій виступили проти проведення гей-параду в Одесі.

 

У прес-центрі Інформаційного агенства  «Одеса-медіа» відбулася  прес-конференція на тему «Представники релігійних конфесій виступають проти проведення гей-параду в Одесі».

У прес-конференції взяли участь єпископ Одеський і Балтський Марк, секретар єпархії архімандрит Микита (Сировегін), народний депутат України Павло Унгурян, народний артист України Георгій Делієв, голова громадської організації "Україна - це я" Олександр Чернега, представники релігійних конфесій Одеси.

Представники одеських християнських церков звернулися до керівництва міста з проханням не допустити проведення заходу ЛГБТ, запланованому в рамках фестивалю «Одеса-Прайд 2015», заради збереження миру серед мешканців та гостей Одеси.

На  думку священнослужителів, проведення подібних акцій підривають основи шлюбу і сім'ї, а також веде до неминучої деградації особистості, і є причиною багатьох, у тому числі невиліковних, хвороб, а також, товариство, що приймає гомосексуалізм, приречене на вимирання.

"Наше місто єдиний в цій думці. Гомосексуалізм - це гріх. Ми не повинні спокійно на це дивитися. Навпаки, ми зробимо все, що можна, щоб припинити це. Такому збоченню не місце в нашому місті", - заявив у своєму виступі  єпископ Марк.

Керівники релігійних громад також висловили сподівання на «розсудливість і мужність одеського міського голови». Вони закликали одеситів не бути байдужими і проявити свою громадянську позицію.