Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Вівторок, 23.01.2018
Головна » 2015 » Листопад » 21 » Представник Одеської єпархії взяв участь у відкритті міжнародного пленеру.
09:04
Представник Одеської єпархії взяв участь у відкритті міжнародного пленеру.

У Михайлівському Золотоверхому монастирі м.Києва відбулося урочисте відкриття третього міжнародного іконописного пленеру "Міграція в Біблії".

Представники України, Польщі, Словаччини та Росії в цьому році висвітлюватимуть у іконах значення міграції та переселенців у житті християнина, опираючись на Біблію та слова Ісуса Христа і Його генеалогію.

З благословення єпископа Марка у пленері взяв участь представник Одеської єпархії зі співпраці з благодійними організаціями та з соціальної роботи ієрей Вячеслав Юрченко. 

Традиційно пленер розпочався зі спільної молитви, яку очолив намісник Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря єпископ Вишгородський Агапіт.

«Протягом цих днів ви будете жити, молитись та писати ікони у стінах монастиря. Тим самим ви будете нести своє служіння Богові… Коли ми згадуємо про міграцію, перед нами постає приклад життя Ісуса Христа, який сам був вимушений тікати до Єгипту. Церква не може засуджувати міграцію, а має всі сили спрямовувати на допомогу ближнім. Особливо це стосується й України, поки тривають бойові дії на Сході, а ми приймаємо вимушених переселенців і тут, у Києві» – сказав у своєму слові єпископ Агапіт.

Також до молитви долучилися заступник голови відділу Соціального служіння та благодійності "Eleos-Ukraine" УПЦ Київського Патріархату, римо-католики, лютерани, греко-католики, а також представники Міністерства культури України та Посольства Республіки Польща в Україні.

Польський іконописець та один із організаторів розкрив мету пленеру: "Засаднича мета пленеру – зустріч людей, які працюють над сакральним. Помимо розбіжностей конфесій намагаємося шукати спільні теми".