Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Понеділок, 22.01.2018
Головна » 2014 » Лютий » 15 » Представник Одеської єпархії був присутній на урочистостях у лютеранському кафедральному соборі Одеси.
13:58
Представник Одеської єпархії був присутній на урочистостях у лютеранському кафедральному соборі Одеси.

На запрошення епископа НЄЛЦУ Уланда Шпалінгера та президента Синоду НЄЛЦУ пастора Олександра Гросса, представник Одеської єпархії з міжконфесійних відносин кандидат богослів'я протоієрей Сергій Вознесенський з благословення єпископа Одеського і Балтського Марка був присутній у кафедральному соборі св.Павла Німецької Євангелічно-Лютеранської Церкви України м.Одеси на урочистому богослужінні присвяченному введенню на єпископське служіння пастора Cергія Машевського, обранного Синодом главою НЄЛЦУ. 

У святковому богослужінні взяли участь лютеранські єпископи та пастори з різних країн світу. 

Протоієрей Сергій Вознесенський передав вітання єпископу Сергію Машевському від керуючого Одесько-Балтською єпархією УПЦ Київського Патріархату єпископа Марка з побажаннями міцного здравія, благополуччя та нових духовних досягнень у єпископському служінні. 

Привітати новообранного Предстоятеля Німецької Євангелічно-Лютеранської Церкви України до кафедрального собору св.Павла м.Одеси також прийшли керівники багатьох релігійних конфесій Одеси та представники національно-культурних товариств.

Після богослужіння протоієрей Сергій Вознесенський був присутній на офіційному прийомі який відбувся у Німецькому культурному центрі.