Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Вівторок, 23.01.2018
Головна » 2015 » Квітень » 11 » Пасхальне послання єпископа Одеського і Балтського Марка.
23:15
Пасхальне послання єпископа Одеського і Балтського Марка.

Високопреподобним і преподобним пастирям,
Чесному чернецтву
та всім вірним Одесько-Балтської єпархії

Дорогі брати і сестри!
Христос  Воскрес!
Воскресіння день, просвітімось, люди,   Пасха, Господня Пасха, від смерти бо до життя, і від землі до неба Христос Бог нас привів, пісню перемоги співаючи.
(Канон з Пасхальної ранньої).

Сьогодні весь православний світ святкує Воскресіння Христове.  Воскресіння Сина Божого, який віддав своє життя за тебе, за мене, за нас з вами. Христос прийняв страшні муки, щоб ми Його ранами зцілилися. Де сьогодні смерть, де сьогодні пекло? Господь подолав смерть, переміг пекло Своїм Святим Воскресінням із мертвих. Воскрес із мертвих і доказав, що смерть нічого не вартує перед вічністю. Цим Він показав ще під час Свого перебування на землі, коли підняв з оков смерті сина бідної вдови, доньку Іаіра, воскресив чотириденного Лазаря. І ми воскреснемо, хочемо ми того, чи не хочемо, але одні воскреснуть для життя вічного, і інші також воскреснуть, але на вічні страждання.

У Воскресінні, Христос нам відкрився як Владика життя і смерті. І Він Один є Володарем нашого життя, життя з Богом, яке веде нас до довгоочікуванного царства Божого. Він Один є Керманичем життя і смерті, але смерті у Христі Ісусі, тобто тієї тайни переходу з цього земного життя, до вічності. І сьогодні святкуючи Пасху вічную ми зрозуміймо, що нічого без волі Божої не стається тут на землі. Віримо, що Христос Воскрес - то тоді і ми воскреснемо. Воскреснемо з цим святим днем для добрих діл на землі, для благополуччя і швидкого прискорення миру на нашій землі. Тому, що з нами правда і Бог, а де є Бог,  там і правда, там і перемога, і вона обов'язково прийде.

Дозвольте у цей світлий день Воскресіння Христового привітати Вас дорога моя паство, дорогий мій краю Чорноморський, дорога влада, дороге моє духовенство, дорогі мої браття і сестри з святом Пасхи Христової. Бажаю Вам у ці світлі дні Великодньої радості, Великоднього миру і сонця у Ваших серцях і над вашими головами. Нехай цей Великдень принесе всім нам вістку про мир, добробут, достаток, здоров'я і благополуччя на наші Українські землі. Благодать Воскреслого Господа, і Бога Спаса, нашого Ісуса Христа, нехай буде зі всіма Вами! Амінь.

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!
Пасха Христова, 2015 р. м.Одеса