Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Вівторок, 23.01.2018
Головна » 2016 » Квітень » 28 » Пасхальне Послання Преосвященнішого Марка Єпископа Одеського і Балтського.
21:33
Пасхальне Послання Преосвященнішого Марка Єпископа Одеського і Балтського.

Пасхальне Послання
Преосвященнішого Марка
Єпископа Одеського і Балтського
Високопреподобним пастирям, боголюбивим пастирям,
чесному чернецтву та всім вірним
Одесько-Балтської єпархії
УПЦ КП 

ДОРОГІ БРАТТЯ І СЕСТРИ!
Христос Воскрес!


Воскресіння день, просвітімось, люди,
                                                      Пасха, Господня Пасха,від смерти
                                                                    Бо до життя, і від землі до неба
                                                                    Христос Бог нас привів,
                                                                    Пісню перемоги співаючи.
                                                                                 (1ірмос з Пасхальної ранньої)


В цей світлий і святковий день, ми всі поспішаємо до храмів, аби насолодитися Пасхальною радістю, Світлого Воскресіння Христового. Привітати один-одного священним і вічним окликом Христос Воскрес! Воістину Воскрес! Воскресіння Христове – це є і наше воскресіння, яке прийде при другому пришесті Господньому. Ніколи в історії людства людина не могла перемогти смерть. Як бачите, Христос подолав смерть. Він один перетерпів найбільші в світі страждання і скорботи, Христос нас викупив від рабства гріха і смерті. Він як Чоловіколюбець поклав дорогу ціну за все людство і показав, що смерть не має влади над людиною. Смерть – це тільки мить переходу від тимчасовості, до вічного життя.


Після цього земного життя ми всі воскреснемо: одні на воскресіння життя з Богом, інші на воскресіння вічних страждань з дияволом. Протягом усього свого життя ми повні піклуватися про свій добрий стан і добрі наміри один до одного, щоб ще за життя на землі, ми могли воскресати від кайданів гріха. І коли ми будемо в цьому пориві до Господа, Господь, не полишить нас участі в Царстві Небесному. З року в рік Пасха Господня нас надихає щоб ми знову і знову трудилися у винограднику Христовому, для користі і спасіння наших душ. Для користі наших міст, сіл, нашої Держави та один до одного. Щоб залишити по собі той незабуваючий слід, ту незабутню і нев’янучу пам'ять. Яка з року в рік, з покоління в покоління буде передаватися нашим нащадкам. Воскресати з новими прийдешніми ранками днів і років.


Дорогий мій, Одеський краю, дорога моя улюблена у Христі Ісусі паство, дорога Одеська владо і всі вірні Української Православної Церкви Київського Патріархату на Півдні України! Дозвольте привітати всіх Вас з Світлим Воскресінням Христовим, нехай з Світлим Воскресінням пройде все Ваше життя і сповнить Вас любов’ю один до одного, до рідного краю та до нашої багатостраждальної України. Наповнить наші серця милосердям до тих, хто втратив сьогодні домівку, кому не висихають сльози сирітства і вдівства, кого спіткала страшна доля війни, і важкий шлях захисту нашої Батьківщини. Нехай довгоочікуваний мир, злагода і любов запанує в наших серцях і в нашій Державі.
Молімо Воскреслого Христа щоб Він нам дарував цей мир у цих Святих днях Пасхи Господньої.


Благословіння Воскреслого Христа нехай буде зі всіма Вами! Амінь.
Христос Воскрес! Воістину Воскрес!


Пасха Христова                                                                 + Марк єпископ
2016 року Божого                                                        Одеський і Балтський
  м. Одеса