Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Вівторок, 20.03.2018
Головна » 2016 » Липень » 29 » Паломники з Рівного відвідали Одесу.
08:31
Паломники з Рівного відвідали Одесу.

З благословення архієпископа Рівненського і Острозького Іларіона, паломницьким центром «Воскресіння» року було організовано паломництво до святинь Одещини.

Паломницьку групу супроводжували клірики Рівненської єпархії: протоієрей Миколай Капітула, протоієрей Василь Рудніцький та протоієрей Іоан Пилипчук. 

Паломництво розпочалося з відвідання кафедрального собору Різдва Христового м.Одеси, де паломників зустрів старший священик собору митрофорний протоієрей Віталій Сеник. 

З благословення єпископа Марка священнослужителі Рівненської єпархії відправили молебень та кожен з паломників мав можливість вклонитися до святинь, що були винесенні для поклоніння: часткам мощей святої великомучениці Варвари, святого апостола і євангелиста Марка, священномученика Харлампія Магнезійського, святої мучениці Параскеви Римлянки та новоканонізованого святого – преподобного Меркурія, ігумена Бригинського, Чернігівського Чудотворця. 

Протоієрей Віталій Сеник розповів паломникам історію кафедрального храму, яка є дуже цікавою, адже собор Різдва Христового є одним із найстаріших храмів Одеси. Також паломники мали можливість прикластися до оновленої ікони святої Рівноапостольної Марії Магдалини, яка знаходиться у цьому храмі і були присутні на Божественній літургії.

Також цього дня рівняни могли прогулятись містом та відвідали Свято-Преображенський кафедральний собор – найбільший православний храм Одеси.