Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Середа, 21.03.2018
Головна » 2015 » Серпень » 1 » Паломники з Рівненської єпархії відвідали храми м.Одеси.
10:36
Паломники з Рівненської єпархії відвідали храми м.Одеси.

Паломницька група, у складі якої були викладачи Рівненської духовної семінарії протоієрей Василь Рудніцький, протоієрей Микола Капітула, регент архієрейського хору Свято-Покровського собору м.Рівного диякон Володимир Іваник та парафіяни храмів Рівненської єпархії Київського Патріархату відвідали кафедральний собор Різдва Христового м.Одеси та храми м.Одеси.

В кафедральному соборі Різдва Христового паломників зустріли  єпископ Одеський і Балтський Марк та старший священик собору  митрофорний протоієрей Віталій Сеник. 

З благословення єпископа Марка в кафедральному соборі м.Одеси клірики Рівненської єпархії відправили молебень та кожен з паломників мав можливість вклонитися часткам мощів св.вмч.Варвари, св.апостола Марка, сщмч.Харлампія Магнезійського, св.муч. Параскеви Римлянки та св.прп.Меркурія Бригінського. Протоієрей Віталій Сеник розповів паломникам історію кафедрального собору - одного з найстаріших храмів Одеси. 

Гості з Рівного також відвідали Свято-Троїцький храм м.Одеси. Настоятель митрофорний протоієрей Василь Вирозуб у співслужінні кліриків Рівненської єпархії відправив подячний молебень для паломників та розповів історію відродження храму. 

Після відвідання Свято-Троїцького храму паломницька група  відвідала храм святого великомученика Георгія Побідоносця. У храмі паломників зустрічав настоятель протоієрей Петро Бащук.