Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

П`ятниця, 23.02.2018
Головна » 2013 » Серпень » 7 » Паломники з м.Рівного відвідали Одесу.
11:39
Паломники з м.Рівного відвідали Одесу.

Паломницька група, у складі якої були викладачи Рівненської духовної семінарії ієрей Василь Рудницький, ієрей Микола Капітула, вихованець РДС Юрій Дещинський та близько 50 парафіян храмів Рівненської єпархії Київського Патріархату відвідали кафедральний собор Різдва Христового м.Одеси.

 В соборі паломників зустріли керуючий Одесько-Балтською єпархією єпископ Марк та Обласний благочинний протоієрей Віталій Сеник. З благословення єпископа Марка в кафедральному соборі м.Одеси клірики Рівненської єпархії відправили молебень та кожен з паломників мав можливість вклонитися часткам мощів св.вмч.Варвари, св.апостола Марка, сщмч.Харлампія Магнезійського , св.муч. Параскеви Римлянки та св.прп.Меркурія Бригінського. Гості з Рівного також відвідали Свято-Троїцький храм м.Одеси де були зустрінути настоятелем храму митрофорним протоієреєм Василем Вирозубом. 

Прот.Василь Вирозуб у співслужінні кліриків Рівненської єпархії ієрея Василя Рудницького та ієрея Миколи Капітули відправив подячний молебень для паломників та розповів історію відродження храму. Паломницька група також відвідала інші храми Одеси та вконилися місцевим святиням. З благословення Його Преосвященства єпископа Марка екскурсію по місту провів настоятель храму св.вмч.Георгія Побідоносця м.Одеси ієрей Теодор Оробець.