Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Субота, 17.03.2018
Головна » 2015 » Жовтень » 14 » Освячення престолу Свято-Покровського храму м.Біляївка.
09:19
Освячення престолу Свято-Покровського храму м.Біляївка.

В день свята Покрова Пресвятої Богородиці, на запрошення настоятеля протоієрея Богдана Біди, єпископ Одеський і Балтський Марк звершив чин освячення престолу та Божественну літургію в Свято-Покровському храмі м.Біляївка Одеської області.

Першими на церковному подвір’ї архіпастиря зустріли члени парафіяльної ради храму, які привітали архієрея святковими віршами та за давнім українським звичаєм піднесли запашний коровай.

В притворі храму єпископа Марка зустрів настоятель храму протоієрей Богдан Біда, котрий привітав архієрея, підніс хрест та запросив очолити святкове богослужіння.

Перед початком Божественної літургії єпископ Марк звершив чин освячення престолу.

Його Преосвященству співслужили настоятель храму протоієрей Богдан Біда, настоятель парафії святого великомученика Димитрія Солунського с.Новоградівка Овідіопольського району Одеської області протоієрей Віталій Хомич, настоятель парафії святителя Миколая Чудотворця м.Іллічівська Одеської області протоієрей Михайло Щерба, настоятель Свято-Успенського храму с.Мирне Біляївського району Одеської області протоієрей Василь Єдин, клірик Рівненсько-Острозької єпархії протоієрей Андрій Ляшик, клірик м.Одеси ієрей Теодор Оробець та настоятель парафії святого великомученика і цілителя Пантелеймона с.Старі Шомполи Комінтернівського району Одеської області ієрей Володимир Чорний.

У день свята, незважаючи на будній день, сільський храм був наповнений великою кількістю вірян. Особливо багато було дітей та молоді, котрі з нагоди свята приступили до Таїнства Святого Причастя.

Під час літургії у храмі молилися багаточислені представники різних козацьких формувань. 

З благословення єпископа Марка, після запричасного стиха  із повчальним словом до присутніх парафіян звернувся благочинний Біляївського та Овідіопольського районів Одеської єпархії протоієрей Василь Єдин. 

Після відпусту  був  звершений чин освячення нового іконостасу.

Після богослужіння єпископ Марк привітав усіх із знаменною подією – освяченням престолу та закликав на всіх Боже благословення. 

Єпископ Марк також сердечно привітав настоятеля храму протоієрея Богдана Біду, подякував за велику та зразкову працю на благо храму  та нагородив його Архіпастирською Благословенною грамотою. 

У свою чергу протоієрей Богдан Біда подякував керуючому єпархією за візит та освячення престолу і на знак спільної молитви підніс архієрею просфору.

Єпископ Марк також нагородив нагородив  благодійників храму Архіпастирськими Благословенними грамотами. 

Завершилося богослужіння проголошенням уставного многоліття.