Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Вівторок, 23.01.2018
Головна » 2016 » Травень » 30 » Останній дзвоник у Південній виправній колонії.
19:58
Останній дзвоник у Південній виправній колонії.

У Південній виправній колонії Управління Державної пенітенціарної служби України в Одеській області (№51) відбувся останній дзвоник для ув'язнених, які отримують у колонії середню освіту.

З напутнім словом до присутніх звернувся представник Одесько-Балтської єпархії з духовного виховання в місцях позбавлення волі ієрей Димитрій Краснобаєв. 

У своєму слові ієрей Димитрій підкреслив, що вчителі, які працюють в колонії, всі як один - подвижники, бо вчать безкорисливо і якісно. Є  ув'язнені які не вміють ні читати, ні писати і щоб іноді чітко висловити свою думку їм дуже складно обходитися без мату ... Але робиться все для того щоб перевиховати їх.  

Ієрей Димитрій також сказав, що головна книга - Святе Письмо, а головний свод законів - Заповіді Христові і якщо будемо виконувати заповіді, то будемо все мати для вічного життя з Богом.

Вранці цього  дня, ієрей Димитрій Краснобаєв звершив Божественну літургію в храмі на честь Нерукотворного Образу Господа нашого Ісуса Христа при Одеському обласному центрі профілактики та боротьби зі СНІДом. 

Після літургії ієрей Димитрій звершив у хоспісі стаціонару Таїнство Маслособорування над тяжко хворими.