Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Понеділок, 22.01.2018
Головна » 2014 » Січень » 18 » Одеське духовенство привітали єпископа Марка з днем народження.
00:16
Одеське духовенство привітали єпископа Марка з днем народження.
В суботу перед Богоявленням, вранці, єпископ Одеський і Балтський Марк у співслужіння секретаря єпархіального управління архімандрита Микити (Сировегіна), обласного благочинного протоієрея Віталія Сеника, настоятеля Свято-Успенського храму с.Болгарка Роздільнянського району протоієрея Володимира Кошарко, настоятеля парафії Різдва Пресвятої Богородиці с.Новоукраїнка Роздільнянського району ієрея Олега Свиридюка та кліриків м.Одеси звершив в кафедральному соборі Різдва Христового м.Одеси Божественну літургію та вечірню, за якою читається  13 паремій (уривків зі Священного Писання Старого Завіту, в якіх містяться пророцтва про Христа і значення води).

Після літургії єпископ Марк  звершив велике освячення води. 

Наприкінці богослужіння, від єпархіального духовенства зі словом вітання з нагоди дня народження до єпископа Марка звернувся обласний благочинний протоієрей Віталій Сеник. Від членів єпархіальної ради та співробітників єпархіального управління правлячого архієрея поздоровив секретар єпархії архімандрит Микита (Сировегін). Іподиякони Його Преосвященства - Андрій Довганюк, Михайло Тарасюк та Андрій Криєнтий від іподияконського складу подарували архіпастирю чудову митру, архієрейську мантію та вишиті перлами  оксамитові  покривці.

В цей день привітати з днем народження керуючого Одесько-Балтською єпархією в кафедральний собор м.Одеси прибули голови парафіяльних рад сільських парафій, представники громадських та благодійних організацій, керівники різних релігійних конфесій Одеси та парафіяни міських храмів. Богослужіння закінчилося загальним співом многоліття, яке проголосив настоятель Свято-Троїцького храму м.Одеси митрофорний протоієрей Василь Вирозуб.