Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

П`ятниця, 23.02.2018
Головна » 2013 » Серпень » 15 » Недільну школу кафедрального собору Різдва Христового відвідав Володимир Яворівський.
22:13
Недільну школу кафедрального собору Різдва Христового відвідав Володимир Яворівський.

Недільну школу кафедрального собору Різдва Христового м.Одеси відвідав Володиимир Олексаандрович Яворівський — український письменник, громадсько-політичний діяч. член партії ВО «Батьківщина», народний депутат Верховной Ради України. 

В кафедральному соборі Володимира Олександровича зустріли єпископ Одеський і Балтський Марк, референт єпархіального управління архімандрит Микита (Сировегин), член єпархіальної Ради протоієрей Віталій Сеник, клірик м.Одеси ієрей Андрій Волошин, керівник недільної школи кафедрального собору Галина Могильницька та представник парафіяльної ради собору Софія Шеренгова. 

Його Преосвященство відправив молебень за здравіє всіх присутніх, після чого у приміщенні недільної школи собору Володимир Яворівський презентував декілька своїх нових видань та розповів про своє теперішне політичне та громадське життя. На згадку про зустріч Володимир Олександрович підписав кожному свої нові твори та щиро подякував керуючому єпархією, духовенству та парафіяльній раді собору за теплий прийом.