Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Середа, 21.03.2018
Головна » 2013 » Вересень » 12 » Міжнародна науково-практична конференція "ПОЛІФОНІЯ VS КАКОФОНІЯ".
21:39
Міжнародна науково-практична конференція "ПОЛІФОНІЯ VS КАКОФОНІЯ".

Єпископ Одеський і Балтський Марк взяв участь у відкритті Міжнародної науково-практичної конференції "ПОЛІФОНІЯ VS КАКОФОНІЯ": етноконфесійне різноманіття населення Одещини в умовах регіональної демократії", яка проходила в приміщенні Одеського національного університету ім.І.І.Мечникова. 

Метою конференції було сприяння науковому осмисленню напрямів і форм взаємодії етноконфесійних громад з державними інституціями, пошуку оптимальних шляхів реалізації законодавчого поля, ефективності його запровадження на практиці, а також вироботку механізму контролю громадськими організаціями діяльності органів виконавчої влади та місцевого самоврядування. 

В роботі конференції взяли участь понад 50 фахівців наукових та державних інституцій з країн Балтики, Західної та Східної Європи (Естонії, Болгарії, Фінляндії, Великобританії, Угорщини, Молдови, Росії, Азербайджану та України). Конференція проходила за ініціативи управління культури і туризму, національностей та релігій Одеської обласної державної адміністрації, а також організаційного сприяння Одеського національного університету ім.І.І.Мечникова та Одеського центру міграційних досліджень.

Єпископа Марка супроводжував референт Одеського єпархіального управління архімандрит Микита (Сировегін).