Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

П`ятниця, 23.02.2018
Головна » 2014 » Травень » 23 » Міжконфесійна молитва за жителів України та Одеси.
10:12
Міжконфесійна молитва за жителів України та Одеси.

За підтримкою Управління культури та туризму Одеської обласної державної адміністрації, на Соборній площі, біля памятника Світлійшому князю і генерал-фельдмаршалу Михайлу Семеновичу Воронцову відбулася міжконфесійна молитва за жителів України та Одеси. 

Метою заходу було об’єднання зусиль у запобіганні насилля та беззаконня, недопущенні агресії, консолідації одеситів навколо основних загальнолюдських цінностей, ідеї миру та єдності, незалежно від національної приналежності та віросповідання.

Священнослужителі УПЦ КП, УПЦ МП, РКЦ, УГКЦ, НЄЛЦУ, Вірменської Апостольської Церкви, а також представники  мусульманської громади міста та товариства свідомості Крішни, піднесли молитви за народ і владу України. 

З благословення єпископа Одеського і Балтського Марка в міжконфесійній молитві взяли участь керівник прес-служби Одеської єпархії, настоятель Свято-Покровського храму м.Одеси протоієрей Олександр Філіппов та настоятель парафії святого преподобного Сергія Послушного Києво-Печерського м.Одеси ієрей Димитрій Краснобаєв.