Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Середа, 21.03.2018
Головна » 2014 » Липень » 3 » Круглий стіл «Суспільна мораль: значення її захисту для розвитку національної свідомості».
23:27
Круглий стіл «Суспільна мораль: значення її захисту для розвитку національної свідомості».

У приміщенні Одеської наукової універсальної бібліотеки імені М. Грушевського м. Одеси, за ініціативи управління культури і туризму, національностей та релігій облдержадміністрації та регіонального представництва Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі відбулося  засідання «круглого столу» на тему «Суспільна мораль: значення її захисту для розвитку національної свідомості».

З благословення єпископа Одеського і Балтського Марка у засіданні взяв участь представник єпархії з міжконфесійних відносин та зі співпраці з вищими навчальними закладами кандидат богослів'я митрофорний протоієрей Сергій Вознесенський.

До участі у заході , було запрошено: начальника управління комунікацій з громадськістю Одеської обласної державної адміністрації Ірину Пьянкову, голову Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі, доктора юридичних наук, професора, заслуженого юриста України, члена-кореспондента Національної академії правових наук Костицького В.В.,  представників управлінь облдержадміністрації, релігійних конфесій, громадських організацій, обласних організацій творчих спілок, депутатів Одеської міської та обласної рад, викладачів вищих навчальних закладів.

На засіданні «круглого столу» були  розглянуті наступні питання:
І. Суспільна мораль в правовому полі України: необхідні зміни чи достатньо  чинних нормативних актів і контроль за їх виконанням?
ІІ.  Сучасне молоде покоління: певні моральні деформації і активна протидія закладів освіти. Необхідність і реальність.
ІІІ. Моральні норми, які визначають правила життєдіяльності: історичні зміни і соціальна орієнтованість цінностей сьогодення. Бібліотеки і письменництво: можливість впливу на позитив процесів.
ІV. Моральні біблійні уявлення про орієнтацію людини на страх, сором і совість: роль релігійних закладів у формуванні ціннісного позитиву сьогодення.