Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Вівторок, 20.03.2018
Головна » 2017 » Травень » 12 » Клірики Одеської єпархії взяли участь в урочистих заходах.
22:43
Клірики Одеської єпархії взяли участь в урочистих заходах.

На запрошення Генерального консулу Польщі в Одесі пана Даріуша Шевчика, клірик Свято-Троїцького храму м.Одеси протоієрей Ігор Бондаренко з благословення єпископа Марка взяв участь в урочистому прийомі з нагоди національного свята Республіки Польща – Дня Конституції, який відбувся в Будинку прийомів Одеської обласної ради.  

Дипломатів та громадян Польщі вітали керівники Одещини, представники  бізнесу, громадські діячі і активісти.

Довідка. День Конституції Польщі відзначається щорічно 3 травня. Її вважають однією з найстаріших у Європі і другою у світі після американської. Незалежна польська держава за час свого суверенного існування досягла високого рівня політичного, економічного та соціального розвитку, міцно утвердилася на міжнародній арені як впливовий чинник миру та продовжує робити вагомий внесок у пропагування та розвиток європейської цивілізації.

В той же день, настоятель храму святого великомученика Георгія Побідоносця м.Одеси митрофорний протоієрей Михайло Демида був присутній в Одеському літературному музеї на урочистому прийомі з нагоди 80-річчя від дня народження українського педагога, публіциста і поетеси, лауреата премії імені Василя Стуса Галини Анатоліївни Могильницької.

З благословення єпископа Марка, протоієрей Михайло Демида привітав від Одесько-Балтської єпархії Галину Анатоліївну з ювілеєм та вручив церковну нагороду - орден святої великомучениці Варвари.

Галина Могильницька Відмінник освіти України. Автор кількох поетичних збірок, ліро-епічної поеми «Рогніда» та близько сотні статей суспільно-політичної, релігієзнавчої, методико-педагогічної проблематики, опублікованих в українській і зарубіжній пресі.

Протягом десятиліть була одним із найактивніших членів одеського руху опору комуністичному режиму. Одна із зачинателів руху за створення Української Помісної Православної Церкви.

Почесний член парафіяльної ради кафедрального собору та засновник церковно-парафіяльної школи при кафедральному соборі Різдва Христового Української Православної Церкви Київського Патріархату, м.Одеси.