Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Четвер, 22.02.2018
Головна » 2016 » Лютий » 7 » Клірики Одеської єпархії відбули у сьому ротацію військових священиків.
19:27
Клірики Одеської єпархії відбули у сьому ротацію військових священиків.

Після плідного навчального графіку у сьому ротацію військових священиків УПЦ Київського Патріархату відбули в зону проведення АТО.

Від Одесько-Балтської єпархії у сьому ротацію військових священиків відбули благочинний м.Одеси, настоятель Свято-Троїцького храму м.Одеси митрофорний протоієрей Василь Вирозуб, настоятель парафії Касперовської ікони Божої Матері м.Одеси протоієрей Андрій Ляшик та настоятель Свято-Пантелеймонівської парафії с.Старі Шомполи Комінтернівського району Одеської області ієрей Володимир Чорний.

Всі кроки підготовки відбувались в тісній співпраці з Генеральним Штабом України, Міністерством оборони України, Національною гвардією України та Прикордонною службою України.

Як результат, військові священики розподілені по потребам військовослужбовців на 3 групи, у відповідності до кількості ОТУ зони проведення АТО.

Перед відправленням всі військові священики отримали відповідні документи від Синодального Управління військового духовенства та Генштабу для в’їзду в зону проведення бойових дій. Військові командири відповідних частин з ранку 6 лютого виходитимуть на зв'язок з військовими священиками та погоджують умови їх прибуття. З благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, кожному військовому священику було закуплено камуфляж, зимовий бушлат, плащ-накидку, берці, шеврони і тактичний ремінь.

Зранку перед відправленням військових священиків у трапезному храмі Іоана Богослова відслужили молебень на закликання Святого Духа із молитвою за Україну. 

На пероні священики по традиції заспівали заспівали Гімн України.

З нами Бог, а тому і перемога!