Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Вівторок, 20.03.2018
Головна » 2016 » Грудень » 2 » Клірики Одеської єпархії відбули у чергову ротацію.
18:32
Клірики Одеської єпархії відбули у чергову ротацію.

 

2 грудня відбулась сімнадцята ротація військових священиків. 

Від Одесько-Балтської єпархії у чергову ротацію військових священиків відбули настоятель парафії Покрови Пресвятої Богородиці смт Овідіополь Одеської області, благочинний Овідіопольського району Одеської єпархії протоієрей Андрій Ляшик та настоятель Архангело-Михайлівської парафії с.Ульянівка Миколаївського району Одеської області ієрей Віталій Лещенко. 

Всі кроки підготовки відбувались в тісній співпраці з Генеральним Штабом України, Міністерством оборони України та Національною гвардією. Як результат, військові священики розподілені по потребам військовослужбовців на 3 групи, у відповідності до кількості ОТУ зони проведення АТО.

Перед відправленням всі військові священики отримали відповідні документи від Синодального Управління військового духовенства та Генштабу, НГУ і ДПСУ для в’їзду в зону проведення бойових дій. Військові командири відповідних частин з ранку 3 грудня виходитимуть на зв'язок з військовими священиками та погоджують умови їх прибуття. 

З благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, кожному військовому священику було закуплено камуфляж, куртку, берці, шеврони і тактичний ремінь.

Зранку перед відправленням військових священиків у трапезному храмі Іоана Богослова відслужили молебень на закликання Святого Духа із молитвою за Україну. 

На пероні священики по традиції заспівали Гімн України.